Welcome to our Whatsapp Support Line.
Please choose our representative suitable for you.
Türkçe
Türkçe
Destek Hattı
Online
русский
русский
Служба поддержки
Online
العربية
العربية
الدعم
Online
English
English
Support
Online
Albania
Albanian
Support
Online

Bebek giyimi, 0-36 aylık çocuklara yönelik giyim anlamına gelir. Genel olarak, 0-12 aylık bebekler olarak kategorize edilen 'bebekler' ile Kız ve Erkek giyim olarak ikiye ayrılır. Bebek giyimi ayrıca 12-24 ay ve 24-36 ay yaş gruplarına ayrılsa da, bu iki yaş grubu çocuk giyimi olarak sınıflandırılır.Bugünlerde pantolon, ceket, tişört, kazak ve tulum gibi baş döndürücü bir dizi bebek giyim ürünü var.

Bebek giyim satışları en çok nerede?

Kuzey Amerika şu anda en büyük pazar ve tüm satışların tahmini% 40'ını oluşturuyor.

Statista'ya göre Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bebek ve küçük çocuk giyim pazarının değeri 2018'de 21 milyar ABD doları civarındaydı. Aynı yıl Birleşik Krallık'ta çocuk giyim pazarının büyüklüğü yaklaşık 6,2 milyar olarak tahmin edildi.

Bebek Giyim Çeşitleri

Bebek kıyafetleri, elden geçirilen kıyafetlerden ve ihtiyaç malzemelerinden biraz daha fazlasını içerdiği günlerden beri uzun bir yol kat etti. Evet, gündüz bebekler genellikle tertemiz giyilirdi, ancak çoğu anne bir veya iki bebek elbisesiyle ve çok az şeyle yetinirdi. Tüketicilerin daha fazla tercih ettiği modern zamanlarımızda, artık akla gelebilecek her zevke ve arzulara hitap eden çok çeşitli bebek giyim ürünleri mevcuttur. Ve gerçekten akla gelebilecek her zevki kastediyoruz!

Dış giyim

Dış giyim (bazen dış giyim olarak da adlandırılır) en popüler olanıdır ve toplam pazarın% 60'ını oluştururken, bebek giyim iç çamaşırları en hızlı büyüyen sektördür. Bebek kıyafeti türleri artık dış giyim, iç giyim ve yatak kıyafeti içeriyor. Yoğun talep gören çorap ve tayt, t-shirt, pantolon, ceket, kazak ve bebek kıyafeti gibi ürünlerle.

Bebek bezi kılıfları için güzel bir isim olan Bloomers , şu anda özellikle popülerdir ve bodysuits veya modaya uygun kimono üst ile birleştirmek için mükemmeldir. Bloomers ayrıca tozlukların üzerine giyilebilir.

Üstte ve altta hepsi bir arada olan tulum , bebek kıyafetlerinin sayısını azaltmak ve genellikle eğlenceli tarzlarda gelmek istiyorsanız idealdir. Pijama veya Pijama olarak da bilinen uyuyanlar, bebeği sıcak ve rahat tutmak için mükemmeldir ve genellikle bebek bezi değişimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

2020'lerde bebek kıyafetleri söz konusu olduğunda, sevimli bere şapkalarından akla gelebilecek her tasarımın sevimli ve renkli bebek çoraplarına kadar, satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz bebek kıyafetleri, hayal gücünüzün boyutu kadar çeşitlidir!

Bebek kıyafetleri için doğru malzemeyi seçmek

Sentetik materyallerin gittikçe revaçta olmasıyla, talepkar ebeveynler artık pamuk, yün, keten ve ipek gibi organik malzemelere yöneliyor.

You can continue with our mobile application.