Welcome to our Whatsapp Support Line.
Please choose our representative suitable for you.
Türkçe
Türkçe
Destek Hattı
Online
русский
русский
Служба поддержки
Online
العربية
العربية
الدعم
Online
English
English
Support
Online
Albania
Albanian
Support
Online

Alışverişinizi güven içinde yapabilirsiniz.

Çünkü Malkoç Bebe:

 1. size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.
 2. sayfasından satın aldıklarınızın ve faturasının hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında tesliminden sorumludur.
 3. her alışverişiniz için fatura keser.

Güvenli Ödeme

 • Malkoç Bebe‘de yaptığınız alışveriş; ürün kontrolü ve onay süreçlerinden oluşan “Ödeme Koruma Sistemi”nin güvencesi altındadır.

 • Malkoç Bebe dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SET (Secure Electronic Transaction) ve SSL (Secure Socket Layer) sistemlerini kullanmaktadır ve tüm önemli veriler SSL 3.0 ve 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır. SET ve SSL yazılımları, müşteri - işletme - banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. 

 • Ödeme Koruma Sistemi ile müşteriler için online alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 • Ödeme sırasında kredi kartı numaranızı yanlış girdiğiniz takdirde bankanız tarafından otomatik olarak red yanıtı alınır. İşlemi tamamlamak için bilgilerinizi bu noktada tekrar girmeniz gerekmektedir.

   

   

   

  Cevabını bulamadığınız sorularınızı bize sormaktan çekinmeyin »

You can continue with our mobile application.