Welcome to our Whatsapp Support Line.
Please choose our representative suitable for you.
Türkçe
Türkçe
Destek Hattı
Online
русский
русский
Служба поддержки
Online
العربية
العربية
الدعم
Online
English
English
Support
Online
Albania
Albanian
Support
Online

Online Bebek Giyim Satışı

Facebook, Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarının en yeni özel bebek giyim ürünlerine ilgi çekmesiyle birlikte, pazarın% 25'inin çevrimiçi olduğu tahmin ediliyor. Bu, çevrimiçi harcamaların ABD'de 2019 için toplam perakende satışların% 16'sını temsil ettiği tüm sektörlerde toplam perakende mal alımına kıyasla genel eğilimi takip ediyor; yıllık bazda yaklaşık yüzde 14'e kadar.

Gelecek giderek daha fazla çevrimiçi

Etsy gibi e-ticaret mağazaları aracılığıyla sürekli tanıtım, genç (ve yaşlı) girişimciler ve yeni başlayanlar, bebek ve küçük çocuk kıyafetlerini esir bir küresel pazara özel tasarlama fırsatını fark ettikçe, özel bebek kıyafetlerinin talebini ve satışını artırmaya da yardımcı oluyor.

Bebek giyim pazarındaki gelişmeler

Dolayısıyla, bebek giyim pazarının satıcılar için cazip bir segment olmaya devam etmesini bekleyebiliriz. Ancak hayattaki her şey gibi, her zaman, herhangi bir tüccarın göz kulak olmak için iyi yapacağı, pazarlarda her zaman tümsekler ve değişen eğilimler vardır.

Bebek giyim pazarı neden bu kadar büyük?

Orta sınıflar ve yukarı doğru hareket eden kadınlar

IBIS World'e göre, bebek giyimine yönelik ABD endüstri gelirinin beş yıl içinde yıllık% 13,5 oranında artarak 2,5 milyar dolara çıkması bekleniyor.

Bebek giyimine olan talep, her şeyden önce sürekli genişleyen orta sınıf ve satın alma halkının çoğunluğunu oluşturan yukarı doğru hareket eden kadın sayısındaki artış nedeniyle pek çok nedenden dolayı hızla artıyor. Orta sınıfın 2030 yılına kadar 5,3 milyar insanı vurması bekleniyor.

Yeni sanayileşmiş ülkelerde orta sınıfların artan satın alma gücü, bu pazarlara girebilecek herkes için fırsatlar yaratıyor. Bu arada, kadınların artan ekonomik gücü, birçok analist tarafından son on yıllardaki en önemli ekonomik değişimlerden biri olarak görülüyor.

Kadınların çanta iplerindeki payı, 2020'nin sonunda kadınların tüm servetin% 32'sini kontrol edeceği ve toplam 72 Trilyon Dolar olacağı tahminleriyle her yıl erkekleri yakalıyor.

Bu rakamın sadece beş yıl önce 51 Trilyon olduğunu düşündüğünüzde, kadın tüketicilerin artan satın alma gücünün bebek kıyafetlerine olan talepte neredeyse kesinlikle önemli bir artışa yol açacağını açıkça görebilirsiniz. 

Amerika Birleşik Devletleri'nde 166 milyon kadın var. Bu, bebeklerinin, yeğenlerinin, yeğenlerinin veya torunlarının ellerinden geldiğince en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini isteyen birçok anne, teyze ve büyükannedir!

Hepimiz güvenliği ve rahatlığı severiz ve bebekler de sever!

Bebek kıyafetlerine olan talebin artmasının bir diğer büyük nedeni de ebeveynlerin daha güvenli ve daha rahat kıyafetlere olan arzusudur. Örneğin, geçmişte sıklıkla cilt tahrişine neden olan sentetik malzemelerden ziyade doğal malzemeler için artan bir talep var.

Bebek cildi bir çocuğun veya yetişkinin cildinden daha hassas ve hassastır (yetişkin cildinden yüzde 30 daha incedir), bu nedenle organik malzemeler daha iyi bir alternatif sunar. Yangına dayanıklı bebek kıyafetleri de 21. yüzyılda çoğu ebeveyn için mutlak olarak verilir.

Kolaylık önemlidir

Modern, meşgul ebeveyn aynı zamanda bu talebi karşılayacak ürünlerle kolay ve kullanışlı bebek kıyafetleri arıyor. Bu genellikle, geçmişte daha sıradan olan süslemeler hariç daha basit tasarımlar anlamına gelir. Günlük bakım çalışanları ve bebek bakıcıları genellikle bebeklere bakarken, aynı zamanda çocuğu giyip çıkarması ve herhangi bir bozulma olmadan düzenli olarak yıkanması da kolay olan uygun fiyatlı yüksek kaliteli kıyafet talebi de çok önemlidir.

Başarılı e-ticaret

Çoğu ebeveyn evde bebeklerine bakacağından, çevrimiçi alışveriş sonuçta birçok ebeveyn için arabalarına binmekten ve diğer çığlık atan çocuklarla ve baskı altındaki ebeveynlerle dolu dolu bir alışveriş merkezine gitmekten daha uygundur.

E-ticaretin başarısı, kolaylık ile de ilgilidir. Giyim söz konusu olduğunda, bebek kıyafetleri 'kolay satılanlardan' biridir çünkü bebek kıyafetlerinin giyilmesi için denenmesine gerek yoktur ve bu nedenle gençlere veya yetişkin kıyafetlerine göre çok daha 'güvenli' bir çevrimiçi satın alımdır.

Bebek kıyafetleri için çevrimiçi alışveriş, alışveriş merkezine yapılan bir alışveriş gezisinde her zaman geçerli olmayan, her cebe uyacak fiyatlar ve ürünlerle çok daha geniş bir giyim stili ve marka yelpazesine bakma fırsatı sunar.

You can continue with our mobile application.