Welcome to our Whatsapp Support Line.
Please choose our representative suitable for you.
Türkçe
Türkçe
Destek Hattı
Online
русский
русский
Служба поддержки
Online
العربية
العربية
الدعم
Online
English
English
Support
Online
Albania
Albanian
Support
Online

CİNSLERİNE GÖRE BEBEK GİYİSİLERİ

Pamuklu bebek giysileri

Hepimizin bildiği gibi, pamuklu giysiler çevredeki en rahat kumaşlardan biridir ve bebek durumunda sadece alerjen değildir, aynı zamanda yumuşaktır ve bebeğin cildine agresif bir şekilde sürmez. Pamuk nemi emer, yani pamuklu bebek giysileri bebeğin serin kalmasını sağlar. Pamuk da dayanıklıdır ve ana şeklini ve rengini kaybetmez.

Printify'ın bebek bebek kıyafetleri yelpazesi,% 100 esnek pamuklu ince jarse bebek kıyafetleri ve klasik kesim% 100 yumuşak pamuklu uzun kollu bebek kıyafetleri içerir . Ayrıca , baskı için mükemmel olan, çok güçlü ve pürüzsüz kumaş yapan, özel olarak eğrilmiş liflerden yapılmış ince bebek jarse tişört sunuyoruz .

Yün bebek giysileri

Birçok ebeveyn, çocuklarının sıcak ve rahat olmasını sağlamak için yünlü bebek kıyafetleri seçer. Yünün yalıtkan özelliği sayesinde bebeğin vücut ısısı düzenlenir ve cilt doğal olarak nefes alır.

Keten bebek giysileri

Ebeveynler genellikle keten bebek kıyafetleri yerine ipek, pamuk ve yünü seçerler ancak keten, doğal olma, kıyafetlerin harika görünmesi ve aynı zamanda vücuda hava geçirerek 'nefes alan' bir malzeme olma avantajlarıyla birlikte gelir.

Polyester bebek giysileri

Polyester organik değildir ancak bu malzeme tamamen güvenlidir ve elementlere karşı inanılmaz derecede dayanıklı olma avantajlarına sahiptir. Aynı zamanda iyi bir mukavemete ve elastik geri kazanımına, iyi su emilimine ve iyi kimyasal dirence sahiptir. Evet, genellikle doğal en iyisidir, ancak polyester söz konusu olduğunda, bu, polar bebek önlükleri gibi ürünler için mükemmel olan güvenli ve güvenilir bir sentetiktir .

İpek bebek giyim

İpek bebek kıyafetleri, hem mevcut moda popülariteleri hem de malzemenin eşit bir sıcaklığı koruma şekli nedeniyle talep görüyor. İpek çok nemi emer ve ayrıca çok hızlı kurur. Aynı zamanda doğal yağ kaybını da azaltır.

Neden bebek kıyafetleri satmalı?

Sektör analistlerine göre, küresel bebek giyim pazarı büyüklüğü 2018'de 40 milyar dolar ile 135 milyar dolar arasında bir değere sahipti.Pek çok endüstri uzmanı ve analist, bebek giyim pazarının önümüzdeki beş yıl içinde, özellikle de çevrimiçi satışlardaki büyüme ve dünya çapında harcanabilir gelirdeki artışlarla birlikte, yılda% 5 veya daha fazla büyümesini bekliyor.

Bebek kıyafetleri pazarı sürekli akıcıdır

Hızla büyüyen küresel pazara özel yapım bebek kıyafetleri satmak isteyen herkes için harika fırsatlar var. Ama hatırla! Pazar, zincir mağazalar, markalı mağazalar ve tabii ki internet dahil olmak üzere birçok farklı satış kanalının olduğu akıcı ve rekabetçi bir ortamdır! Özel bebek kıyafetleri satmayı düşünüyorsanız, pazarlama stratejinizin ne olduğuna karar vermeden önce pazarı araştırmak için zaman ayırın.

You can continue with our mobile application.